Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž privátní výstavy Jiřího Machta: Natrhaný svět

27. 2.-3. 9. / / Fotografie

Pouze pro vážné zájemce a na předchozí objednání bude do 3.9.2019 v Czech Business Clubu v Pařížské 18, Praha 1, přístupná autorská výstava Jiřího Machta: Natrhaný svět. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Výstavu zahájila kurátorka PhDr. Renáta Mužíková, PhD. a prezidentka Czech Business Clubu Romana Šedá.

……

Jiří Macht2 o sobě píše:

Nar.5.6. 1977 v Praze

Mé první publikované fotografie vznikaly ještě na základní škole. V roce 1996 jsem složil maturitní zkoušku na Střední výtvarné škole Václava Hollara a uspěl u talentových zkoušek na pražské FAMU-obor fotografie. V roce 2003 jsem studia na FAMU ukončil s titulem MgA. Během studií jsem nejvíce spolupracoval s profesorem Vojtěchovským a docentem Rajsíkem. Vydal jsem dvacet autorských kalendářů, převážně z cest (USA, Nepál, Tibet, Čína, Maroko, Austrálie, Nový Zéland, Tasmánie, Kuba, Thajsko, Evropa) a z cest s významným českým historikem umění PhDr. prof. Františkem Dvořákem po nejvýznamnějších galeriích a kulturních pamětihodnostech Evropy. Dosud mám za sebou 30 autorských výstav a mé práce jsou zastoupeny ve sbírkách v Evropě, USA a Asii.

www.macht2.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž privátní výstavy Jiřího Machta: Natrhaný svět