Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Anastasiya Miasnikova: Prostě Mess (obrazy + animace)

23. 1.-5. 3. / / Animace

Do 5.3.2019 bude ve studentském klubu Zázemí, Bartolomějská 13, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Anastasiya Miasnikova: Prostě Mess.

Anastasiya Miasnikova (Exodus, *1993) je běloruská malířka žijící v Praze.

Původně se věnovala především fotografování a natáčení videí. Po studiích hodně cestovala a po přestěhování do Prahy začala naplno malovat a vytvářet animace. V současné době již má za sebou výstavy v Praze a v Minsku.

Exodus nejčastěji maluje olejem a akrylem. Ráda také experimentuje se stylem a formou – mnohé z jejích prací jsou zčásti koláže, používá hlínu, montážní pěnu.

Výstava „Prostě Mess“ je reflexí jejího vnitřního světa, jakýmsi autentickým deníkem, záznamem myšlenek o vztazích, lásce a prožitcích minulého roku. Souvisí s uvědomováním si sama sebe, které se ne vždy děje jen v racionální rovině, ale také prostřednictvím životní a tvůrčí improvizace.

Pro malířku je důležité, aby byly obrazy pravdivé a reflektovali neutuchající vnitřní změny. I proto svobodně mění styl i techniku.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Anastasiya Miasnikova: Prostě Mess (obrazy + animace)