Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení kolekce obuvi Terezy Pigové a Shahrzad Moaven: 1001 Stories

3. 10.-3. 10. / / Móda

3.10.2019 se v bistru Omnipol, Nekázanka 11, Praha 1, konalo slavnostní představení kolekce obuvi Terezy Pigové a Shahrzad Moaven: 1001 Stories.

Tereza Pigová přišla s nápadem na pohodlné balerínky. Již jako konzultantka v Londýně si začala všímat bot kolegyň a žen kolem sebe. Uvědomila si, že je opravdu problém najít stylové boty, které by ženám nezničily nohy po celém dni nošení, a vysvětlila, jak nápad vznikl. „Když se nad tím zamyslíte, nejdražší boty na světě vyrábějí a navrhují muži. Na tom není nic špatného, jen to, že oni ty boty sami nevyzkoušejí a tak vůbec nedbají na komfort. Po dvou letech v Silicon Valley, obklopena mladými a úspěšnými podnikateli, jsem konečně sebrala odvahu se do podnikání pustit sama, a tak jsem se rozhodla vytvořit vlastní boty, které by splňovaly všechny mé požadavky,“ vypráví Tereza Pigová„Tato cesta mě zavedla na mnoho zajímavých míst. Tím osudovým byl Londýn, kde jsem během studia na London College of Fashion potkala Shahrzad, guru v oblasti designu a PR, a společně jsme boty navrhly ,“ pokračuje. „Cesta ke zrodu nového designu nebyla snadná. Vytvořily jsme boty, které jsou krásné, pohodlné a mají i určité sociální poslání,“ doplnila Tereza Pigová.

Přehlídka a prodejní akce se konala v Bistru Omnipol a na představení nové kolekce se přišly podívat Beata Rajská, Hana Heřmánková s manželem, synem a budoucí snachouDana MorávkováJana ŠvandováJana Doleželová nebo Veronika Chmelířová.

Zdroj: https://www.cysnews.cz/lifestyle/beatu-rajskou-uz-saty-tolik-nezajimaji/

https://www.facebook.com/1001storieslondon/

Všechny fotky z události: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení kolekce obuvi Terezy Pigové a Shahrzad Moaven: 1001 Stories