Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovíkendová výstava Vacurova. Her name was Vacurova and she practiced magic.

14. 12.-16. 12. / / Instalace

Ve dnech 14. – 16. 12. 2018 se v 1.patře domu Kateřinská 21, Praha 2, konala jednovíkendová výstava Vacurova. Her name was Vacurova and she practiced magic.

Srdečně zveme na bytovou výstavu zahrnující 20 vystavujících napříč ateliéry UMPRUM. Skupinová výstava vznikla díky iniciativě nově příchozích studentek z programu Erasmus Francis Rogers a Siann Chalvin a trojicí studentek z Ateliéru intermediální  konfrontace Lucií Michnovou, Terezou Sýkorovou a Lenkou Štěpánkovou.

Výstava reaguje na poslední žijící majitelku bytu paní Vacurovou. V různých médiích a přístupech umělci pracují s tématem fiktivní historie této paní a vytvářejí tak v původním bytě nové “magické” prostředí. Výstavy se účastní převážně zahraniční studenti, kteří tak spoluvytvářejí místo setkávání a možnost svou práci vystavit v novém zajímavém kontextu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovíkendová výstava Vacurova. Her name was Vacurova and she practiced magic.