Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Zahájení výstavy Magdalena Rutová: RadioBUCH

Do 31.5.2018 bude v knihkupectví Xaoxax, Krymská 29, Praha 10, přístupná výstava poslechového a interaktivního projektu Magdaleny Rutové: RadioBUCH.

Poslechová a kreslící interaktivní výstava ke knížce Radio Buch. Radio BUCH zahrnuje audioknihu a k ní přidružený dokreslovací sešit. Navýsost interaktivní zábava pro dětské čtenáře. Jednotlivými kapitolami Radia BUCH ve zvukových nahrávkách provází osmiletá emancipovaná žena, která díky dobrodružnému kariérnímu růstu během pouhých devíti kapitol zjistí, že většina lidských povolání je nezáviděníhodných. Ale to už do knihy vstupuje posluchač – podle svého může vyprávění ilustrovat, dovyprávět, vymýšlet alternativní děj.

7.4. od 16 do 17.30 proběhne druhá doprovodná dílna k výstavě.
Registrace na xaoinfo@gmail.com.

K poslechu na radiobuch.cz.
Pro děti od sedmi let.
Kniha RadioBUCH vyšla v nakladatelství Baobab.

Za finanční podporu děkujeme Magistrátu hlavního města Prahy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Zahájení výstavy Magdalena Rutová: RadioBUCH