Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Zahájení ART Therapy 18/19 – prodejní výstavy děl autorů Artinbox Gallery

18. 12.-28. 2. / Galerie Artinbox / Kresba

Od 22.1. do 28.2.2019 bude v galerii Artinbox, Perlová 3, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava prodejní výstava ART Therapy 18/19.  Výstava je otevřena: úterý, středa, čtvrtek 15 – 18h, nebo po domluvě.

Prodejní výstava u příležitosti přelomu let 2018 a 2019.

Nabízíme díla autorů z okruhu galerie (Kurt Gebauer, Jan Hísek, Martina Chloupa, Suzanne Pastor, Luboš Plný, George Radojčič, Paulina Skavova, Jan Švankmajer…) i klasiků (František Drtikol, Josef Sudek, Jan Reich, Jaroslav Rossler, Anna Zemánková…)

Zároveň nabízíme širokou nabídku knih o umění, umělecké fotografii, art brut, autorských monografií a vzácných antikvárních kousků převážně z oblasti fotografie.

Galerie Artinbox se v tomto období zároveň překulí z 8. do 9. roku své existence. Od 18. 12. 2018 do 19. 1. 2019 nabízíme slevu 8 % na umělecká díla a 9 % na veškeré publikace a katalogy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Zahájení ART Therapy 18/19 – prodejní výstavy děl autorů Artinbox Gallery