Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

XII. siréna party: ART

1. 4.-30. 4. / Innex a Gravelli / Malba

1.4.2015 proběhla již 12. Siréna párty – Innex a Gravelli v showroomu Gravelli & Innex na Floře, Přemyslovská 43, Praha 3 (vchod z boku přímo naproti OC Flora, showroom je ve sníženém přízemí budovy Luxembourg Plaza), tentokrát s podtitulem ART! Všechny fotky z výstavy i z večera: Petr.

Svou tvorbu zde do konce dubna 2015 představuje malíř a pedagog akad. mal. Jan Tichý, který je držitelem několika ocenění Akademie výtvarných umění a v roce 2002 získal Cenu nejvyšší kvality na Středoevropském bienále kresby v Plzni. S jeho díly se můžeme setkat ve sbírkách po celé Evropě. Základním a neustálým zdrojem jeho inspirace je příroda a krajina, zejména rodný kraj kolem Polabí. Vystavoval samostatně nebo na společných výstavách v ČR a v zahraničí, mj. v Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Izraeli, Francii, Švédsku, Španělsku a Polsku.

Během večera vystoupila zpěvačka Irena Budweiserová (česká zpěvačka, textařka, skladatelka a bývalá členka skupiny Spirituál kvintet), která celou akci také moderovala.

INNEX:

„dress your interior with LOVE“

Působíme na trhu více než 10 let převážně v oblasti dekoračního i technického stínění do interiéru i exteriéru. Za poslední roky naše aktivity přesáhly zavedené standardy prodejců stínění a nasměrovaly nás k cíly poskytnutí kvalitních služeb v oblasti designu interiéru. Vedle oken „oblékneme“ celý interiér Vašeho domova. Naše síla spočívá v nabídce komplexního řešení pro koncového klienta. Ctíme individualní přístup, pracujeme rychle a pružně. Rádi se Vám představíme osobně v obchodě o rozloze 330m² na pražské Floře.

DRESS YOUR INTERIOR with LOVE

Komplexní rozšířené služby v oblasti designu interiéru. Z hotových výrobků nabízíme křesla, sedačky a postele – standardní úpravu nebo čalounění dle výběru.

Tapety vč. pokládky tapet, kusové koberce a doplňky jako jsou polštáře, deky, přehozy, kožešiny, úvazy.

www.innex.cz/cs/

Gravelli:

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející česká firma specializující se především na malosériovou, ale i zakázkovou výrobu interiérových a exteriérových prvků z betonu. Skloubením inovativních přístupů s více než dvacetiletou praxí mnoha členů týmu došlo k vytvoření komplexního pojetí moderního betonu.

Naším posláním je ukázat beton v novém světle jako estetický a vysoce praktický materiál, který má široké uplatnění v současné architektuře i designu.

Zaštiťujeme kompletní servis od návrhu až po osazení daného prvku v místě určení. Specializujeme se především na výrobu městských mobiliářů, osvětlení, umyvadel, van, stolů, interiérového i zahradního nábytku a dalších architektonických a design prvků.

www.gravelli.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
XII. siréna party: ART