Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava studentských plakátů na téma Batmana a fenoménu superhrdiny

Do 31.8.2019 bude ve foyer Kina Světozor, Vodičkova 41, Praha 1, přístupná výstava plakátů studentů z ateliérů Vizuální design (FUD UJEP v Ústí nad Labem), Mediální a didaktické ilustrace II (FUD LS ZČU v Plzni) a Grafický design (FMK UTB ve Zlíně) na téma Batmana a fenoménu superhrdiny. Druhá část výstavy je pak k vidění v Bio Oko, Františka Křížka 15, Praha 7

V červnu 2019 oslavíme 80. výročí „narození“ Batmana (společnost DC Comics v roce 1939 vydala detektivní komiks #27, a tam poprvé Bat-Man fungoval).
K této příležitosti zpracovali studenti ateliéru Vizuální design FUD UJEP* v Ústí nad Labem sérii děl s tematikou nejen Batmana, ale fenoménu superhrdiny vůbec. Ke spolupráci přizvali vrstevníky z FUD LS ZČU** v Plzni a z FMK UTB*** Zlín.

* Fakulta umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně
** Fakulta umění a designu Ladislava Sutnara Západočeské univerzity – Sutnarka
*** Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše BatiFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava studentských plakátů na téma Batmana a fenoménu superhrdiny