Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Od analogu k digitálu – Svobodný stát Bavorsko v mapách

Do 28.12.2018 bude na zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice, Michalská 12, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Od analogu k digitálu – Svobodný stát Bavorsko v mapách.

V listopadu 1918 prohlásil Kurt Eisner Bavorsko svobodným státem. Následně byl jmenován prvním ministerským předsedou Bavorska. Svobodným státem se rozumí: „nezávislý na monarchii a stavech“.

Putovní výstava v jubilejním roce 2018 přibližuje návštěvníkům prostřednictvím analogových a digitálních exponátů i interaktivních médií vývoj Bavorska od jeho začátků až do současnosti.

Výstava je veřejnosti přístupná zdarma, a to od pondělí do pátku (vyjma českých a německých svátků) od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 16:00 hodin. Skupinové návštěvy a návštěvy mimo otevírací dobu jsou možné po předešlé dohodě.

Pozn.: Z výstavy není dovoleno zveřejňovat ukázky.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Od analogu k digitálu – Svobodný stát Bavorsko v mapách