Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava obrazů Tomáše Speváka: Fragmenty

12. 11.-10. 12. / Knupp Gallery / Malba

Do 10.12.2020 bude v Knupp Gallery, Revoluční 17, Praha 1, pouze pro vážné zájemce a na předem domluvenou privátní prohlídku přístupná velmi zajímavá a krásná výstava obrazů Tomáše Speváka: Fragmenty.

Tomáš Spevák (nar. 1983) studoval nejprve na Střední umělecko-průmyslové škole v Praze a poté úspěšně pokračoval na Fakultě výtvarných umění v Brně v ateliéru T. Lahody. Na své někdejší působiště v Praze se poté v roce 2011 vrátil jako vyučující kresby a malby. Autor měl již řadu tuzemských i zahraničních výstav. Autorův rukopis je zcela zřetelný napříč jeho tvorbou. Zcela pohlcující atmosféra jeho obrazů zachycuje často ponuré, až apokalyptické scénáře, přesto zcela ojedinělým a neotřelým způsobem. Každý z jeho obrazů jakoby skrýval příznak hlubšího příběhu a strhává diváka k zamyšlení.

www.knuppgallery.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava obrazů Tomáše Speváka: Fragmenty