Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava obrazů Kathariny Dietlinger

Do 1.11.2015 bude v Egon Schiele Art Centru, Široká 71, Český Krumlov, přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Kathariny Dietlinger.

Kathariny Dietlinger (nar.1983)

studovala malbu na akademiích v Německu, Itálii a Francii, žije a pracuje v Německu (Wildeppenried); tématy jejích obrazů jsou netknutá ideální příroda, příroda a člověk, civilizace a příroda…; často pobývá a maluje na Šumavě, letos strávila měsíc v českokrumlovských ateliérech.

Výstava je součástí cyklu Mysterium Šumava:

Pět samostatných výstav se zastřešujícím názvem Mysterium Šumava zastupují klasikové Josef Váchal (1884-1969) a Josef Seidel (1859-1935) se synem Františkem (1908-1997) a tři umělci současní – Karin Pliem (nar. 1963) z Rakouska, Katharina Dietlinger (nar. 1983) z Německa a Ondřej Maleček (nar. 1977) z České republiky.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava obrazů Kathariny Dietlinger