Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava obrazů Karolíny Koblen: Good vibes v rámci projektu Artvarium

Od 6.3.2021 je v Pasáži českého designu (pasáž ČNB), Na Příkopě 24, Praha 1, přístupná v rámci projektu Artvarium zajímavá výstava převážně nejnovějších obrazů Karolíny Koblenové.

 

Karolína Koblen pochází ze Stříbra a studovala na plzeňské FUD ( obor malba) a FPE (obor vizuální kultura). Malířská a fotografická tvorba a výstavy v české republice i zahraničí jsou součástí jejího života už od doby, kdy byla studentkou gymnázia, přes dekádu, kdy coby modelka žila na cestách a realizovala se před fotoaparáty známých i neznámých tvůrců především uměleckého aktu. Nyní žije v Praze, chová hmyz, fotografuje a maluje. Ať už jsou na obrazech světla neonů, zakuklení živočichové, selky, noční krajiny nebo vraky aut, jde především o psychologický autoportrét a jakousi symbolickou biografii vlastních, vnitřních i vnějších metamorfóz a složitých duševních rozpoložení. Dalším velkým tématem je pro Karolínu mechanika vzpomínání, hranice reality, snu, fantazie a nadpřirozena a prazvláštní zážitky z dětství, vlastní, i ty, které nadšeně sbírá od lidí ze svého okolí.

….

On-line výstav a virtuálních prohlídek už máme dost, chceme lidi, kteří se mohou přijít podívat na expozici naživo:)
A je to tady.
ARTVARIUM!:)
 
Pasáž českého designu je v podstatě prosklená (a krásná!) galerie v samém centru Prahy (Na Příkopě 24) a hlavně – denně otevřená, vstupné po vás nikdo chtít nebude a bude-li pršet – nezmoknete.
Jestli máte chuť a výstavy vám chybí tak moc jako nám, zajděte se mrknout na to, co jsme pro vás připravili.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava obrazů Karolíny Koblen: Good vibes v rámci projektu Artvarium