Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Michal Fic – Vasfotograf.com: Pražské výhledy

7. 8.-25. 9. / Cafe Frida / Fotografie

Do 25. 9. 2022 je v Cafe Frida, Karlínské náměstí 11, Praha 8, instalována zajímavá a krásná výstava Michala Fice – Vasfotograf.com: Pražské výhledy.

Autorův text o sobě:

S fotografováním jsem začal na podzim roku 2008, kdy jsem k narozeninám dostal k zájezd do Paříže. Nechtěl jsem vyrazit s obyčejným kompaktem, a tak jsem využil příležitosti půjčit si opravdovou digitální zrcadlovku. Za pouhé 3 dny jsem propadl jejímu kouzlu a musel si pořídit svou vlastní. Zpočátku šlo o nesmělé osahávání a seznamování se s tím, co fotoaparát umí. Následovala spousta načtené literatury, prostudovaných fotografií zdatnějších fotografů a hodiny strávené na lovu i u počítače. A teď jsem tady. Fotografie mě zasáhla a stala se součástí mého každodenního života a přivedla mne i do světa videa.

Těší mě, když mé fotografie a videa osloví a lidé na ně reagují. Čas strávený procházkou s fotoaparátem mě naplňuje a vytrhává ze všedních starostí běžných dní. Rád fotím architekturu, portrét, ale i reportážní fotografii či svatbu. Každé takové focení – natáčení je jiné a to mě baví. Stejně tak, když se dostanu na zajímavá místa, mezi zajímavé lidi, užiji si jejich společnosti.

VASFOTOGRAF.COM  není společnost, je to jednotlivec, jsem to já Michal Fic.  Měl jsem příležitost během svého působení v oblasti fotografie a videa získat bohaté zkušenosti z různých oblastí fotografických služeb a potkat zajímavé lidi. Liším se svým přístupem k zákazníkům, snažím se vyjít vstříc, nasměrovat, poradit  a poskytnout nejvyšší kvalitu výsledného produktu, kterým jsou fotografie nebo videa. Ty pak mohou reprezentovat, těšit či dokumentovat zákazníkovu činnost, produkt, jedinečnost. Realizace těchto produktů může probíhat ve firmě, ateliéru či exteriéru. Vycházím z představ a přání zákazníků, které se snažíme naplnit. Zajistím realizaci fotografií v digitální podobě, tak v tištěné formě pro domácí alba až po velkoformátové tisky pro výzdobu interiérů. Díky mým službám budete mít vždy kvalitně zachycenou rodinnou či firemní akci, svatbu, konferenci anebo jen rodinný portrét pro radost. Každý si vybere z portfolia mých služeb, co mu bude blízké. Nebudete-li si jisti zda jsem ten pravý, nahlédněte na mé práce v ukázkových galeriích a pročtěte mé reference.

vasfotograf.com

Facebook vasfotograf.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Michal Fic – Vasfotograf.com: Pražské výhledy