Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Lucie Doležalová: Track

17. 6.-31. 8. / Galerie Mimochodem / Kresba

Do 31.8.2020 bude v galerii Mimochodem, podchod Palackého – východ směr Podskalská (metro Karlovo nám.) přístupná v otevírací době metra zajímavá výstava Lucie Doležalové: Track.

Autorka vnímá kresbu jako záznam každodennosti. Pro výstavu Track připravila site-specific projekt evokující nekonečnou cirkulaci energie. Pohyb lidí i strojů v operačním rádiu blízké stanice metra se v jejích kresbách spojuje v abstraktní mašinerii rukou, nohou, očí a kamer. V rámci vernisáže se můžete těšit na živou performance autorky.

Kurátorky: Štěpánka Drchalová, Veronika Rollová, Tereza Vernerová Volná.

Projekt podpořil Magistrát hlavního města Prahy a Státní fond kultury ČR. Partnerem je ArtMap, DSS Vlašská a Sprinter Studio.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Lucie Doležalová: Track