Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Jaroslava Straková: Všechny spolykat

Už jen do 20.8.2019 je v galerii NIKA – malé galerii UMPRUM / VŠUP, podchod Palackého náměstí, 2. vstup do stanice metra Karlovo náměstí, Praha 2, v otevírací době metra přístupná výstava Jaroslavy Strakové: Všechny spolykat.

Výstava ve spolupráci s 8SMIČKA – zóna pro umění v Humpolci – v rámci doprovodného programu výstavy Vrchovina, krabatina, mrchovina: Solitéři Vysočiny (8.6. – 29.9.2019) tamtéž.

Výstavní projekt Jaroslavy Strakové, studentky Střední uměleckoprůmyslové školy v Jihlavě – Heleníně, se zabývá konzumem, ne však globálním, ale osobním chtíčem a celospolečenskou nenasytností. Prostředkem se stává extrémně předimenzovaný font, který následně kyne v další práci ilustrující přeplněné srdce.

Kurátorky Galerie NIKA Kamila Huptychová a Alice VítkováFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Jaroslava Straková: Všechny spolykat