Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Ján Lastomírsky – komiksy-ilustrace (v Brně)

Už jen v úterý 25.2.2020 můžete navštívit v galerii a výtvarných kurzech Start-Art, Kotlářská 5, 2.patro, Brno, zajímavou výstavu Jána Lastomírského – komiksy-ilustrace.  V ÚT otevřeno 9.00–20.30.

Výstava představuje pohled do výtvarné dílny virtuálního světa komiksu a ilustrace vynikajícího autora Jána Lastomírského.

Kurátor: Roman A. Muselík

JÁN LASTOMÍRSKY (1972)
Absolvoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Košicích (1990), Pedagogickou fakultu Univerzity P.J. Šafárika v Prešově (1995 – výtvarná výchova a dějepis) a FaVU VUT v Brně (2001 – ateliér grafiky u Ivana Kříže, Jamese Janíčka a Margity Titlové–Ylovski).
V současnosti působí jako pedagog na Střední škole umění
a designu v Brně a FaVU VUT. Komiksy publikoval v časopisech AARGH!, Adamantium, Rozrazil nebo KomiksFEST revue, souběžně se věnuje také ilustraci.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Ján Lastomírsky – komiksy-ilustrace (v Brně)