Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Fotoklubu Praha: Láska k fotografii

Do 1. 1. 2022 bude v minigalerii centra Foto Škoda, Vodičkova 37, Praha 1, zdarma přístupná zajímavá a krásná výstava Fotoklubu Praha: Láska k fotografii.

Jedná se o výběr těch nejlepších snímků od členů FOTOKLUBU PRAHA, kteří se zabývají různorodými žánry – těšit se tak můžete na portréty, snímky architektury, wildlife, sportu nebo krajiny.

Fotoklub Praha byl založen v roce 2018 mezinárodně uznávaným českým fotografem a lektorem Angelo Purgertem. Již od svého počátku se snažil nabídnout svým členům co nejvíce aktivit. V současné době Fotoklub Praha nabízí pro členy tyto aktivity: besedy s významnými osobnostmi fotografie, klubová setkání, kurzy, workshopy, výstavy, soutěže, bazar, poradnu, fotoknihovnu a mnoho dalšího. Členem Fotoklubu Praha se může stát jakýkoliv fotograf z České republiky i ze zahraničí. Důležitou podmínkou pro přijetí do našeho fotoklubu je jeho láska a pokora k fotografii.

V současnosti má náš fotoklub přes 80 aktivních členů a je pro nás velkou ctí, že mezi našimi členy jsou i významní a mezinárodně uznávaní fotografové z České republiky a zahraničí: Garik Avanesian, Tereza z Davle, Filip Matušinský, Vladimír Brunton, Assam Al-Sabban, Roman Sejkot, Josef Danyi, Karolína Ryvolová aj. Fotoklub Praha je také členem České federace fotografického umění a vítězem fotografické soutěže Fotoklub Roku 2019, 2020 a 2021.

Jak již název naší výstavy napovídá, je na všech vystavených fotografiích našich členů patrná stopa právě jejich lásky a pokory k fotografii, protože právě tyto dvě hodnoty jsou pro každého fotografa určitou cestou, jak se neustále zdokonalovat.

Partnery Fotoklubu Praha jsou Tamron, Olympus, Photon Europe, Czech Photo Centre, Avacom, Pictoart, Fotoinstitut.cz, artmagazin.eu, Thule, Case Logic,  Zoner Press, Bontia a Slovenský dom v Prahe.

Kontakt:

Výstava je prodejní, cenu jednotlivých fotografií zjistíte na štítcích u snímků. Formát fotografie je 30 x 45 cm, materiál je mat.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Fotoklubu Praha: Láska k fotografii