Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava fotografií z údolí Spiti autora Gatug Čhönphela

Pouze do 14.10.2017 bude v galerii a centru Langhans – Člověk v tísni, Vodičkova 37, Praha 1, (vzadu) přístupná výstava fotografií z údolí Spiti autora Gatug Čhönphela. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Gatug Čhönphel 
je mnich a fotograf z indického Spiti. Mnichem se stal ve věku 10 let a buddhistické vzdělání získal v klášteře Sakja Ngor v Déhrádúnu (12 let) a v Sakjapovském vadžrajánovém institutu (7 let). Tam spolupracoval s profesionálním fotografem a filmařem a našel zálibu ve fotografování. Gatug Čhönphel také pracuje pro mužský a ženský klášter ve Spiti a pro místní školu Künsäl.

Výstava je prodejní a výtěžek z prodeje fotografií půjde na podporu ženského kláštera ve Spiti prostřednictvím nadace Spiti Sapan Foundation (www.sapanfoundation.org).

Akce probíhá v rámci Festivalu demokracie, doprovodného programu Fora 2000 – http://www.forum2000.cz/fedem
Festival Demokracie#fedem. Spoluorganizátorem akce je Bakala Foundation.

Info o otvírací době Langhans – Centra člověka v tísni nahttps://www.facebook.com/Langhansclovekvtisni/?fref=tsFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava fotografií z údolí Spiti autora Gatug Čhönphela