Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava fotografií šatů návrhářky Anny Motlové

20. 6.-8. 9. / Cafe Prostoru v NTK / Móda

Do 8.9.2017 bude v Cafe Prostoru_ , v budově Národní technické knihovny, Technická 6, Praha 6, přístupná výstava fotografií šatů návrhářky Anny Motlové.

Otevírací doba: po – pá 10:00 – 22:00, so – ne 13:00 – 22:00.

„Značka Anna Motlová je jednoduše odvozená od mého jména. Korunka nad písmenem „o“ je odkazem k mé první kolekci „Queen Collection“ (Kolekce královna).

Žiji navrhováním a šitím „čehokoli“. Vystudovala jsem obor Textilní tvorba na Univerzitě Hradec Králové.

Mým cílem je tvořit jedinečné oděvy (specializuji se především na společenské a svatební šaty) z kvalitních textilních materiálů, v nichž se budete cítit jedinečně a skvěle.

Na tomto webu najdete modely šatů a jejich doplňků, které jsou mojí autorskou prací. Pokud vás zaujmou, můžete si je objednat buď pomocí formuláře u šatů, nebo na emailu anna@annamotlova.cz.“Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava fotografií šatů návrhářky Anny Motlové