Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava fotografií Kateřiny Janišové

26. 3.-19. 4. / Benevíno / Fotografie

Do 19. 4. 2015 bude v příjemné vinotéce Benevíno, Benediktská 5, Praha 1 (za OD Kotva) přístupná výstava fotografií Kateřiny Janišové.

Kateřina Janišová (*1987)

má vystudovanou střední fotografickou školu. Fotí všechny lidi bez rozdílu. Zaměřuje se na portrét a čb. fotografii.

„Kateřina Janišová Photography je profesionální fotoateliér s make up studiem, které jsem si založila, abych naplnila svou touhu přinést do fotografie něco realistického, uměleckého, něco, co nezavání kýčem. Jde mi o zachycení podstaty člověka, jeho osobnosti, snažit se vystihnout jeho pravou tvář. Fotím všechny lidi bez rozdílu. Ženy, muže, děti, páry, rodinné fotografie.S každým člověkem se snažím být co nejdéle, vzájemně se trochu poznat a naladit se na stejnou vlnu, což je při fotografování lidí, to nejdůležitěší. Neuznávám rekvizity a proto je také nepoužívám a když už, tak minimálně. Před každým focením, ženy líčím profesionální dekorativní kosmetikou zn. M.A.C., ARTDECO aj. v mém make up studiu. Každé líčení samozřejmě přizpůsobuji charakteru danému focení. Snažím se podtrhnou přirozenou krásu každé ženy a né jí potlačit a udělat z člověka někoho jiného.

Své Photo & Makeup Studio jsem si zařídila u sebe doma, snažím se navodit příjemnou domácí atmosféru, aby se u mě člověk cítil co nejlépe a odcházel vždy spokojený.

Jsem vyučená fotografka, mám za s sebou již několik výstav architektury a zákoutí, kdy jsem se převážně zaměřovala na černobílou fotografii. Lidé jsou pro mě výzvou, kterou se budu snažit naplnit jak k mé, tak hlavně k jejich plné spokojenosti. Fotografie je mojí životní náplní a radostí.

Absolvovala jsem Basic kurz v profesionální škole líčení Surface make up school, kde jsem si vysloužila certifikát jako Make up Artist.“

www.photoandmakeup.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava fotografií Kateřiny Janišové