Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava FestMichael – práce studentů školy Michael 2018 (skončeno)

12. 6.-10. 7. / Náměstí Míru / Fotografie

Ve dnech 12.6. – 10.7.2018 se na Náměstí Míru, Praha 2, konala tradiční výstava prací letošních studentů Fotografické tvorby a Grafického designu Střední školy a Vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby MICHAEL.

Přehlídku FestMichael po organizační i koncepčně-tvůrčí stránce připravují především sami studenti. Vytvářejí rovněž vizuální styl projektu, včetně loga či znělky. Akci finančně podporují sponzoři a škola Michael, která rovněž zajišťuje účast známých osobností – uměleckých garantů projektu a členů odborné poroty. V letošním roce se v této roli představili kupříkladu scenáristka a spisovatelka Halina Pawlowská, fotograf Antonín Kratochvíl či grafický designér Pavel Šťastný.

Záštitu nad projektem FestMichael 2018 převzal Magistrát hl. m. Prahy, jmenovitě MgA. Eliška Kaplický Fuchsová, předsedkyně Výboru pro kulturu, památkovou péči, výstavnictví, cestovní ruch a zahraniční vztahy, Ing. Mgr. Irena Ropková, radní hl. m. Prahy, Mgr. Jana Černochová, starostka městské části Praha 2 a také Ing. Jaroslav Šolc, člen rady pro kulturu městské části Praha 2.

Celá akce se každoročně setkává s nadšenou odezvou diváků, kteří často bývají překvapeni uměleckou úrovní a názorovou originalitou představených děl. Týká se to všech prezentovaných oborů – Grafického designu, Fotografické tvorby i Filmové tvorby, která se prezentovala v den zahájení v kině Lucerna.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava FestMichael – práce studentů školy Michael 2018 (skončeno)