Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Bohdana Holomíčka: Fotografie fotografů II.

14. 8.-8. 9. / Galerie Artinbox / Fotografie

Do 8. 9. 2023 je v galerii Artinbox, Perlová 3, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a rozsáhlá výstava Bohdana Holomíčka: Fotografie fotografů II. Otevřeno  úterý, středa, čtvrtek od 16 do 18 hodin.

Kurátorka: Nadia Rovderová
 
Při příležitosti 80. narozenin Bohdana Holomíčka představujeme soubor fotografií, které vznikly koncem minulého roku v průběhu výstavy BOHDAN HOLOMÍČEK: FOTOGRAFIE FOTOGRAFŮ v Artinbox Gallery.
 
Koncem roku 2022 proběhla v Artinbox Gallery výstava legendárního dokumentárního fotografa Bohdana Holomíčka. Tuto výstavu portrétů fotografů hodně navštěvovali jak portrétovaní, tak i další kolegové fotografové a vznikly tak desítky nových fotografických portrétů převážně českých fotografů, rovněž přátel a dalších návštěvníků výstavy. Při příležitosti autorových 80. narozenin je v Artinbox Gallery vystavujeme.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Bohdana Holomíčka: Fotografie fotografů II.