Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Art Prague Sculpture

11. 11.-30. 6. / Dům Radost / Socha

Do 30.6.2021 je v 10 patrech Domu Radost, náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3,  přístupná velmi zajímavá výstava současných soch Art Prague Sculpture.

10 chodeb v 10 patrech domu Radost zdobí umělecké instalace.

O jejich výběr se nepostaral nikdo jiný, než kurátor Petr Hájek z The Chemistry Gallery, který má pod palcem i výstavní prostor v kavárně Radost ve vstupní hale. Prostory Radosti proto dobře zná a sochy vybíral pečlivě a s rozvahou. S výsledkem je spokojený. „Mám z toho radost. Doufám, že touto první výstavou ART PRAGUE SCUPLTURE v Domě Radost zahajujeme nějakou tradici, která bude mít dlouhé trvání,“ vysvětluje Hájek.

Sochy v rámci ART PRAGUE SCULPTURE budeme mít na chodbách až do června příštího roku, počkají na Vás tedy i v novém roce, pokud se k nám dříve nedostanete. Jsou volně příštupné, stačí projít hlavním vchodem kolem recepce, kde Vás už jistě rádi nasměrují. Všechna díla jsou opatřena popiskem a připravujeme pro Vás samozřejmě i komentované prohlídky – až to bude možné vzhledem k nařízením.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Art Prague Sculpture