Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava Art for Amnesty 2021

24. 11.-28. 11. / NoD Roxy / Fotografie

Jenom do 28. 11. 2021 bude v galerii a v kavárně NoD, Dlouhá 33, Praha 1, přístupná velmi zajímavá prodejní charitativní výstava Art for Amnesty.

Můžete se těšit na mnoho jedinečných děl od výjimečných autorů jako je například Pasta Oner, Tomáš Císařovský, Maxim, Jitka Hilská, Lix One, Richard Kočí, Jakub Janovský, Yvonne Vácha a mnoho dalších.

Koupí díla nejen přispějete dobré věci a zkrášlíte svůj domov, ale také tím můžete své peníze chytře investovat do umění.
Těšit se můžete například na nádhernou litografii s výjevem svatého Kryštofa od Tomáše Císařovského, ikonický obraz Success od Pasty Onera nebo velmi originální triptych od Lindy Čihařové.
Dále pak na monumentální dílo od Maxima, na kterém jsou kusy pravého mramoru, barevné abstrakce, které nám věnoval Lix One a také malbu na betonu v měděném rámu od Albinuse Grammara. A to je jen na začátek. Věřte mi, když říkám, že vidět tyto originály naživo opravdu stojí za to.
K zakoupení na výstavě budou nejen originální díla, ale také dárkové poukazy v krásných baleních, kterými můžete obdarovat své blízké. Třeba pod stromečkem.
 
Amnesty International je globálním hnutím s cílem bojovat proti bezpráví, nesvobodě a porušování lidských práv. Zastáváme se obětí bezpráví, usilujeme o jejich svobodu, a snažíme se o systémové změny na úrovni států i mezinárodního společenství. Všude, kde je to třeba. Amnesty je organizace nezávislá na vládách, politických stranách, ekonomických subjektech, náboženstvích či ideologiích všeho druhu.

Art for Amnesty je jedním ze způsobů, jak můžete pomoci i vy. Skrze umění.

Tento jedinečný projekt podpořily už desítky umělců, kteří věnují svá díla. A stovky lidí, kteří chtějí přispět svojí trochou v boji proti bezpráví. A k tomu si pořídí krásné originální obrazy. Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava Art for Amnesty 2021