Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Výstava 30 let svobodné kultury

Do 24. května 2021 najdete hned na začátku ulice Na Příkopě, u Václavského náměstí, Praha 1, zajímavou panelovou výstavu 30 let svobodné kultury.

V České republice se za 30 let svobody pořádaly tisíce úžasných kulturních akcí, na které přišly miliony diváků. 🇨🇿
APPOK a JVS group ve spolupráci s ČTK připravil výstavu fotografií, která zachycuje jedinečné okamžiky fanouškovského nadšení, světové hvězdy na českých pódiích, ale také festivaly, kluby, výstavy a architekturu. 🎨🎭🎤🎬
Chceme ukázat, že kultura je bezpečná součást běžného života lidí. Věříme, že návštěva výstavy, divadla nebo koncertu je lepší než den strávený v nákupním centru.
Přijďte si na výstavu zavzpomínat nebo naopak objevit akce, o kterých víte jen z vyprávění. Stály za to. A česká kultura pořád stoji zato o ní bojovat a nenechat ji škrtnout z našich životů jedním úřednickým rozhodnutím.
 
Jsme Asociace promotérů, producentů, vystavovatelů, provozovatelů a dodavatelů služeb v kultuře ‑ APPOK. V současné době zastupujeme více než 400 soukromých subjektů a stovky živnostníků a dodavatelů služeb pracujících v oblasti kultury. Všichni jsme museli zavřít svá divadla, kina, kluby, galerie, výstavy, muzea a ateliéry, zrušit stovky koncertů, festivalů a dalších kulturních akcí. Ale zavřeli jsme také sklady, maskérny, kostymérny i zkušebny. Mnozí z nás si již museli najít práci jinde.
Více informací na ➡ www.appok.cz
Sledujte nás na – www.jvsgroup.cz


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Výstava 30 let svobodné kultury