Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vyjímečná Art Show Daniela Krejbicha, Věrky Vybíralové a Boba Hochmana

19.5.2015 proběhla v ateliéru Daniela Krejbicha na Praze 2 – Vinohradech, vyjímečná Art Show Daniela Krejbicha, Věrky Vybíralové a Boba Hochmana, pořádaná při příležitosti natáčení dokumentu o těchto umělcích.

V rámci večera proběhla tato umělecká vystoupení: rychlomalování Věrky vybíralové, bodypainting Boba Hochmana se 2 modelkami a fluorescenční bodypainting Daniela Krejbicha s partnerkou (foceno bez blesku, tedy velmi tmavě).

Neformální hudební doprovod: Sabina Štusáková & Vlastimil Brůček.

Daniel Krejbich /1969/ je absolventem Fakulty Architektury ČVUT, obor architektura. V letech 1992–1993 studoval design nábytku na École Nationale d´Architecture de Strassbourg a v letech 1991–1992 figurální kresbu v ateliéru prof. Borise Jirků na VŠUP v Praze. Malbě se intenzivně věnuje od roku 2002. Zaměřuje se jak na tvorbu Figurální, tak na krajinomalbu, kdy tato údobí prokládá krátkými odbočkami k čisté abstrakci.

www.danielkrejbich.net

Věrka Vybíralová se zabývá mnoha uměleckými obory, kromě rychlomalování si ji můžete na vaši firemní oslavu nebo párty objednat i na malování do písku nebo malování světlem u agentury QUIX (www.quix.cz).

U Věrky si můžete také objednat obrazy, ručně vyráběné šperky, restaurování, atd…

www.facebook.com/VjerkaArt

Bohumír Bob Hochman zabývá se kaligrafií, asambláží, body paintingem, experimentální malbou, ilustrací, šperkem, plastikou …, narozen 12.10.1958 v Jičíně, absolvent SUPŠ pro zpracování kovů a drahých kamenů v Turnově (1978) (sochařka Alena Zetová), od roku 1979 žije a tvoří v Praze, jeho tvorba byla prezentována na desítkách různých výstav (Praha, Berlín, Mnichov …), módních přehlídkách a dalších akcích, je zastoupena v soukromých sbírkách po celém světě, součástí některých jeho výstav a dalších projektů je jeho poezie, body art a improvizace v různých rovinách hudby a zpěvu, výstavy, body paintingové akce, ilustrace atd. byly otištěny v časopisech Playboy, Hustler, Obsession, Dotek, Regena, Flirt, Leo, Reflex, Ty a Já, Mladý svět, Ring, Piknik, Strip, Escort, Promi, Fontána, Šťastný Jim, Prestige …, v roce 2002 ilustroval Kytici K. J. Erbena.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vyjímečná Art Show Daniela Krejbicha, Věrky Vybíralové a Boba Hochmana