Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Zuzana Paterová Viková – projekt zuzama (Klub Gumárna Čáslav)

Do 30.11.2020 bude v Klubu a galerii Gumárna, Karla Pazderského 2045, Čáslav, přístupná zajímavá výstava Zuzany Paterové Vikové – projekt zuzama.

Výstava v Klubu Gumárna prezentuje grafickou práci Zuzany Paterové Vikové, která v úsměvných ilustracích „projektu – zuzama” (Zuzana – máma) zachycuje svůj pohled na změny v každodenním životě, jež s sebou přináší mateřství. Důležitým zdrojem inspirace je Zuzaně vedle rodiny i láska k architektuře a v  jejích obrazech tak stavby často ožívají všedními situacemi i dětsky nespoutanými příběhy.

MgA. Zuzana Paterová Viková

Narodila se v Trutnově v roce 1987. Dětství a mládí prožila ve Rtyni v Podkrkonoší. V roce 2011 absolvovala bakalářské studium na pedagogické fakultě UHK v oborech výtvarná tvorba a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Následně v roce 2014 dosáhla titulu MgA. na katedře užitého umění UMPRUM.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Zuzana Paterová Viková – projekt zuzama (Klub Gumárna Čáslav)