Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Zuzana Křováková: Barevné rytmy

Do 30. 11. 2022 je v Tibet Open House v Galerii Školská 28, Praha 1 (vzadu ve dvoře), přístupná velmi zajímavá výstava obrazů Zuzany Křovákové: Barevné rytmy.

Galerie je otevřená každý den 11-17h kromě pondělí.

Autorka o sobě a o své tvorbě píše:

Mým životním mottem je RADOST 🙂
 
Miluji, když maluji životadárnými barvami, hraji si s tvary a tvořím vrstvy. A také příběhy, dobrodružství, zážitky z cest a bádání v tajemstvích a energiích života, přírody, univerza, bytí, nás všech…toto vše se promítá do mého abstraktního expresivního pestrobarevného díla, které následně kultivuje a obohacuje energii prostoru. Lidé mi říkají, že čím déle se na mé obrazy dívají, tím více v nich vidí a tím také obvykle odhalí některá z poselstvích svého nitra.
 
Má první výstava se konala v roce 2012 v Praze v galerii v Celetné ulici. Od té doby mezi mými více než 40ti výstavami najdete výstavy nejen v Praze (třeba na Žofíně nebo v Senátu Parlamentu ČR), ale také v italské Florencii, v Berlíně, ve Francii v Cannes a také na Bienalle v Toskánsku. Má díla jsou zastoupena ve sbírkách českých i zahraničních sběratelů.
 
Kromě vlastní tvorby se ve vesmíru umění věnuji také organizaci a pořádání mezinárodních výstav pro současné zahraniční a české umělce. Pro tyto účely jsem v roce 2017 založila uměleckou agenturu ARISTA ART, která kromě jiného, letos již šestým rokem pořádala oblíbenou Mezinárodní výstavu ART IN PRAGUE 2022 v Galerii U Zlatého Kohouta v srdci Prahy, která letos představila české veřejnosti více než 100 uměleckých děl od 36 českých i zahraničních autorů.
 
V létě pořádám oblíbené ateliéry neboli art workshopy v zahradě s bazénem. Zájemci o tvorbu a osobní rozvoj si na tomto tvořivém ateliéru namalují svůj vlastní obraz, rozšíří napojení na svůj tvořivý zdroj, dotknou se své duše a prožijí den plný radosti, nových zážitků a zkušeností.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Zuzana Křováková: Barevné rytmy