Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Zara Wildmoons: Vernissage

7. 1.-25. 2. / Galerie Artinbox / Fotografie

Do 25. 2. 2022 bude v galerii Artinbox, Perlová 3, Praha 1, ve spodním sále pod schody, přístupná velmi zajímavá výstava Zary Wildmoons: Vernissage.  Otevřeno úterý – čtvrtek 16 – 18 h., nebo po předchozí domluvě.

“Art, Punk & Chlebitchky!”
 
Experimentální fotografický & multimediální projekt a autorská výstava umělkyně a fotografky Zary Wildmoons, která se nebojí překračovat hranice.
Oslava chlebíčků, dekadence a umění.
 
kurátoři: Nadia Rovderová, Markéta Ježková a Petr Jedinák
……………

Zara je art-fashion, portrétní a umělecký fotograf a konceptuální umělec. V současnosti pracuje a žije v ateliéru v budově bývalé továrny v Praze na Smíchově, ale můžete ji zastihnout v Londýně, Paříži nebo Miláně. Původně vystudovala grafický design a věnovala se mu. Rok žila v San Franciscu. Po návratu ze Spojených států do Prahy, v roce 2017, se začala naplno věnovat fotografii. Vystavuje, publikuje v magazínech a spolupracuje na uměleckých projektech. Dvakrát za sebou vybral italský VOGUE její fotografie pro Photo VOGUE FESTIVAL v Miláně. V únoru 2019 ji VOGUE Italia zařadil do VOGUE TALENTS.

WWW.WILDMOONS.COMFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Zara Wildmoons: Vernissage