Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Zara Wildmoons: In Limbo / V předpeklí (Vlny v pekle, epizoda 1)

2. 12.-4. 2. / Malér Bar / Fotografie

Do 4. 2. 2022 bude v Malér Baru, Krymská 26, Praha 10, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Zary Wildmoons: In Limbo / V předpeklí (Vlny v pekle, epizoda 1).

kurátor: Markéta Ježková
koeditor: Petr Jedinák
**aka Ďáblovi asistenti
 
“Dělám vlny v pekle.”
 
nová autorská výstava fotografky Zary Wildmoons v Praze / Peklo v Maléru / artovej bordel vytištěnej na papíře (nejen!) / dabelska afterparty na vernisáži / překvapující překvapení a samozřejmě na vernisáži nějaký ty fucking básničky z tenat pekel!

Zara je art-fashion, portrétní a umělecký fotograf a konceptuální umělec. V současnosti pracuje a žije v ateliéru v budově bývalé továrny v Praze na Smíchově, ale můžete ji zastihnout v Londýně, Paříži nebo Miláně. Původně vystudovala grafický design a věnovala se mu. Rok žila v San Franciscu. Po návratu ze Spojených států do Prahy, v roce 2017, se začala naplno věnovat fotografii. Vystavuje, publikuje v magazínech a spolupracuje na uměleckých projektech. Dvakrát za sebou vybral italský VOGUE její fotografie pro Photo VOGUE FESTIVAL v Miláně. V únoru 2019 ji VOGUE Italia zařadil do VOGUE TALENTS.

WWW.WILDMOONS.COMFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Zara Wildmoons: In Limbo / V předpeklí (Vlny v pekle, epizoda 1)