Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Za vším hledej všechno – Jakub Tytykalo & Jiří Klabal

6. 8.-29. 8. / Galerie 1 / Instalace

Do 29.8.2015 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná výstava obrazů a objektů Jakuba Tytykala & Jiřího Klabala: Za vším hledej všechno.

Výstava „Za vším hledej všechno“, odkazuje na mnohovrstevnatost reality, která nás obklopuje. Jinou perspektivu. Prolínání klasického výstavního konceptu se současným. Pilířem výstavy je instalace, vytvořená specificky pro prostor Galerie 1, která komunikuje pomocí výtvarného jazyka umělců s prostorem galerie a divákem. Jedná se o dva malíře (jeden se věnuje i grafice).

Výstava plošná i prostorová. Předměty nabývající novou funkci, předměty plnící stávající i ty s funkcí neznámou. Špetka sociální kritiky a dietní porce sürrealismu.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Za vším hledej všechno – Jakub Tytykalo & Jiří Klabal