Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Yvone Baalbaki: Unlocked!

23. 6.-31. 8. / ECOart SALON ROLLAND / Malba

Do 31. 8. 2021 bude v ECOart Salonu Oway, Francouzská 17, Praha 2, přístupná zajímavá výstava obrazů Yvone Baalbaki: Unlocked!

Yvone Baalbaki je výtvarnice, která studovala hned ve třech zemích: U nás na Umprum, v Maastrichtu a v Kuvajtu. Má za sebou řadu skupinových výstav a několik sólových. Ta další je nyní přístupná v Eco Art Salonu Oway v Praze na Francouzské.

Věnuje se hned několika výtvarným disciplínám, ať už doma v Praze, kde žije se svými dvěma dětmi, nebo na cestách, které si oblíbila, ať už jde o evropské země, nebo třeba Srí Lanku. V zahraničí i tvořila – je třeba autorkou grafického designu materiálů pro pekingskou operu.

Výstava v salonu OWAY je oslavou rozvolnění. Výtvarnice oslavuje to, že končí období, kdy byly zavřené podniky jako je salon, a zároveň jsme byli omezení všichni. I proto je klíčový obraz výstavy, který vidíme i na pozvánce, odrazem historie, konkrétně stavby Zdi v Berlíně.
ECOart SALON OWAY je nezávislý multifunkční prostor, který spojuje krásu těla, ducha a mysli. Kadeřnický, kosmetický a masérský salón s holistickým přístupem, kde se můžete dále vzdělávat na seminářích a workshopech, potkávat se na cvičení jógy, nebo na přehlídkách a vernisážích s talentovanými umělci.
Dodržujeme ekologické zásady a dbáme na obecně prospěšný a udržitelný přístup k naší zemi. Organická profesionální kosmetika založená na biodynamických přístupech a systému vycházející také z japonské medicíny. Nabízí širokou škálu vlasových přípravků určených pro pravidelnou péči, hair spa, barvící a zesvětlovací systém, permanentní rovnání nebo ondulování vlasů, stylingové přípravky i péči o tělo a domácnost.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Yvone Baalbaki: Unlocked!