Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Žena/Woman Strakonice

Do 3.9.2017 bude v malé výstavní síni Czech Photo Centre, Na Zlatě 1 (vchod ze Seydlerovy ulice), přímo u metra Nové Butovice na Praze 5, přístupná zajímavá výstava Žena/Woman Strakonice 2015. Všechny ukázky z výstavy: Petr.

Nejlepší fotografie z posledního 15. Mezinárodního fotografického bienále ŽENA / WOMAN STRAKONICE 2015!

Mezinárodní fotografické bienále „ŽENA / WOMAN STRAKONICE“ ve Strakonicích je tradiční významnou mezinárodní fotografickou akci, jejíž vznik se datuje do roku 1970, a kterou se podařilo obnovit po dvacetileté přestávce v roce 2011. Soutěž je výzvou pro amatérské i profesionální fotografy z celého světa, kteří pracují s tématem ženy a ztvárňují jej ve všech situacích, které v životě ženy mohou nastat.

Ve vystavovaném ročníku byly vedle tradičních kategorií žena a akt nově otevřeny i dvě volné (otevřené) soutěžní kategorie – barevná a monochromatická fotografie pro libovolné fotografické téma či žánr. Celkově bylo uděleno 62 ocenění včetně Grand Prix města Strakonice.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Žena/Woman Strakonice