Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Zdeňka Thomy: „Kouzelné Kjóto“

Na státní svátek 8.5.2018 bude v rámci dne otevřených dveří Senátu parlamentu (9:00 – 16:00) v Chodbě místopředsedů v Senátu Parlamentu ČR, Valdštejnské náměstí 4, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava fotografa, cestovatele a publicisty Zdeňka Thomy s názvem „Kouzelné Kjóto“.

Výstava je v jiné dny přístupná pouze pro pro účelové návštěvníky a po předložení OP.

Zdeněk Thoma je držitelem Řádu vycházejícího slunce se zlatými a stříbrnými paprsky. Tímto významným oceněním japonská vláda v loňském roce projevila uznání za dlouholeté úsilí Zdeňka Thomy o popularizaci japonské kultury v České republice.

Tématem jeho komorní výstavy v Senátu je z pohledu kultury velice atraktivní historické hlavní město Japonska Kjóto. Nenechte si ujít příležitost poznat atmosféru města Kjóta při pestrých tradičních slavnostech, klid kjótských zahrad či eleganci japonských gejš.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Zdeňka Thomy: „Kouzelné Kjóto“