Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Zdeněk Velen: Pražská pouliční fotografie

Do 22.5.2016 bude v Therapy restaurant, café & shop, Školská 30, Praha 1, přístupná zajímavá a krásná výstava Zdeňka Velena: Pražská pouliční fotografie.

Zdeněk Velen

Narodil se 25. 5. 1974. Působil jako jevištní technik, kde si divadlo ze strany zákulisní oblíbil. Vystudoval činoherní herectví na Divadelní Fakultě v Praze. Během studia začal spolupracovat s generačním sdružením CD 94. Prošel Středočeským divadlem Kladno, Divadlem v Celetné, Divadlem Komedie a Švandovým divadlem na Smíchově. Nyní je na volné noze a spolupracuje s Komorní činohrou Divadla Troníček, s ABC, Rokokem a Letními shakespearovskými slavnostmi.

https://www.facebook.com/velenzdenek

Zajímavý rozhovor k výstavě:

http://www.ctidoma.cz/osobnosti/2016-04-23-na-ulici-vyslechnu-nekolik-zivotu-rika-poulicni-fotograf-herec-zdenek-velenFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Zdeněk Velen: Pražská pouliční fotografie