Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2016)

Do 28.3.2016 bude v Galerii Jindřišské věže, Jindřišská ulice, Praha 1, 3.patro, přístupná výstava fotografií Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2016).

Miluju Prahu pro vás připravilo výstavu Všechny krásy Prahy, kde budou vystavovat fotografové, kteří vás na facebookové stránce Miluju Prahu těší svými okouzlujícími snímky Prahy.

Své čtyři snímky roztančených pražských domů poskytla do galerie v Jindřišské věži i královna swingu, populární zpěvačka Eva Pilarová

Vystavují Eva Pilarová, Jan Hamaďák, Jackie Tran, Charlie Fotograf, Ondřej Černín, David Šedivý, Richard Horák, Michal Fic, Karel Dobeš, Eugen Kukla a Michal Jirák.

Praha je podle Googlu 11. nejvíce fotografovaným městem světa. Občas musíte mít pocit, že už neexistuje místo ba ani úhel, který desetitisíce fotografů neobjevily a nezachytily. A přece dnes a denně v Miluju Prahu prohlížíme stovky fotek a stále žasneme nad krásou města nad Vltavou. Kolem projektu Miluju Prahu se sešli nejlepší fotografové krásného města. Jejich práci oceňují fanoušci Miluju Prahu na facebooku tisícovkami lajků. My jsme se proto rozhodli, že se z virtuálního světa sociálních sítí přeneseme do světa reálného kamenného. Vybrali jsme nejlepší fotografy našeho projektu, kteří nominovali snímky, které sami mají nejraději. Řádně jsme jejich díla vytiskli a výsledek teď vidíte před sebou. Jsme rádi, že se do projektu zapojila i populární česká zpěvačka Eva Pilarová se svým nezaměnitelným pohledem na Prahu. Děkujeme Praze a všem 11 fotografům za to, že dali vzniknout této výstavě v Jindřišské věži.

http://www.milujuprahu.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Všechny krásy Prahy (Miluju Prahu 2016)