Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Volné sdružení M v Čistírně

Do 18.10.2019 bude ve Staré čistírně odpadních vod, Papírenská 6, Praha 6 – Bubeneč, přístupná velmi zajímavá skupinová výstava Volného sdružení M.

Vystavují: Borek, Bukovský, Fiala, Junek, Hamsíková, Hnízdil, Jaroš, Jung, Lhoták, Mára, Miffek, Neubert, Ogoun, Stoss, Strahovská, Svobodová, Šmaha, Špale, Urban, Urbánek, Urbanová, Valečka a Vašíček.

 

Volné sdružení M je společenstvím umělců různého data narození, kteří se potkali na půdě spolku S.V.U. Mánes. Po nedobrovolném i dobrovolném opuštění spolku se nerozešli, s dalšími stejně smýšlejícími autory se pustili do spolupráce na nové bázi. Spojilo je přesvědčení, že uctívat tradice neznamená v nich pouze setrvávat.

I tradice je předmětem pohybu, a ten nemusí být pouze jednosměrný.  Pro Volné sdružení M je jedinečnost i rozmanitost bohatstvím a tolerance potřebou.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Volné sdružení M v Čistírně