Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Voda a lidé

Do 30.10.2017 bude v galerii a centru Langhans – Člověk v tísni, Vodičkova 37, Praha 1, (vzadu) přístupná výstava fotografií Voda a lidé. Všechny fotky z výstavy: Petr.

Pitná voda je pro nás samozřejmostí, stačí pouze otočit kohoutkem. Pojďte se s námi podívat do Etiopie, Barmy, Afghánistánu, Angoly a dalších zemí, kde každodennost ovlivňují klimatické změny, znečištění i špatné zacházení s vodními zdroji. Voda je tak pro místní chudé lidi stále vzácnější.

 

Autoři a autorky fotografií: Lenka Klicperová, Iva Zímová, Stanislav Krupař, Alžběta Jungrová, Tereza Hronová, Jiří Pasz, Markéta Nešlehová, Petr Štefan, Jan Mrkvička, Jan Novák, Greenpeace – Lu Guang a Ardiles Rante.

Součástí vernisáže byla diskuze s Michalem Nekvasilem, klimatickým expertem Člověka v tísni, UNDP a Světové banky.

Výstavu připravila Rozvojovka (informační sekce Člověk v tísni).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Voda a lidé