Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Vladimíra Kiseljova a Skupiny F: Myšlenka tělem

Do 2.7.2020 bude v Týnské literární kavárně, Týnská 6, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Vladimíra Kiseljova a Skupiny F: Myšlenka tělem.

Vladimír Kiseljov je interdisciplinární tvůrce v oborech malby, nástěnné malby, scénografie, režie, performance, libretista a spisovatel. Jeho díla vznikají v úzkém propojení hudby, barvy a pohybu Ducha v prostoru. Svým dílem zachycuje proud energie, který pramení z jeho osobního pochopení a prožití hudby a různých mytologií, pohádek a symboliky. Snaží se pozitivně působit na společnost a vnášet energické duchovní impulzy do všedního života svého okolí. Proto realizuje často díla ve veřejném prostoru, ať už jako nástěnnou malbu, performance nebo výstavu maleb.

Skupina F je volným uskupením tvůrců se zkušeností s duševním onemocněním a dalších osobností s tímto tématem sympatizujících. Členové společně pořádají výstavy, sdílejí profesní i životní události a vzájemně se podporují.

Kurátorka – Ivana Beranová (Yanna Ram)Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Vladimíra Kiseljova a Skupiny F: Myšlenka tělem