Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „Vezme to ruka“ absolventů a studentů Ateliéru malby VŠVU Bratislava (2008 ~ 2018)

3. 4.-17. 5. / Pragovka Art District / Malba

Do 17.5.2018 bude v Pragovka Gallery Rear, Kolbenova 34A, Praha 9 (metro Kolbenova), přístupná zajímavá výstava „Vezme to ruka“ absolventů a studentů Ateliéru malby VŠVU Bratislava (2008 ~ 2018) .

Výstava Vezme to ruka absolventů a studentů Ateliéru malby (2008 ~ 2018) je hledáním společného ideálu ve vytváření obrazu jako paradoxu. Neurčitost pramenící z nehmotné povahy malby je konfrontována s rituály každodenních pracovních úkonů a skrze techniky rozvrhování. Dominantní črtou jednotlivých autorských přístupů na výstavě je materializace jako „uchopování“ myšlenkových procesů a multisubjektivního jazyka smyslově provokativních situací zahrnujících kresbu, malbu, objekty, instalace a performance.
Vystavující: Marek Burcl, Dominik Hlinka, Simona Gottierová, Juraj Kadlečík, Peter Jánošík, Kristína Kandriková, Mária Kováčik, Matúš Novosad, Adam Šakový, Jana Viteková….
Kurátoři: Mária Janušová, Ján Kralovič, Klaudia KoszibaFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „Vezme to ruka“ absolventů a studentů Ateliéru malby VŠVU Bratislava (2008 ~ 2018)