Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Už je nejhůř

Do 8.3.2020 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, přístupná zajímavá, hustá, rozsáhlá a zneklidňující výstava Už je nejhůř.

17 vybraných umělců výstavou reaguje na současnou politickou situaci, kdy obecně známá lež je pravdou a pravda se stává obecně známou lží. Každý z vystavujících patří k uznávaným umělcům ve svém oboru, často i daleko za hranicemi České republiky. Na výstavě s logickým názvem „Už je nejhůř“ se nebojí vyjádřit svůj názor, kdy si s trochou nadsázky můžete zavzpomínat na film 7 statečných, kde také pomáhají zachránit slušné bezbranné lidi. Tak ať zbraně v podobě uměleckých děl 17 statečných dokáží zasáhnout ten správný cíl, nebo alespoň návštěvníkům udělají lepší den v téhle nečekané estébácké mlze.

Uvidíte, jak se prostřednictvím svých děl dívají na současnou politickou situaci umělci Václav Bláha, TMBK, Michal Cimala, Miloš Englberth, Petr Faltus, Marek Gult, Jindřich Hájek, Honza Homola art332, Kryštof Hošek, Jan Kaláb, Tomáš Kubík, Jiří Macht2, Daniel Pešta, Vladimír Strejček, Michal Škapa, Jan Tománek, Roman Trabura. 

Součástí vernisáže byl koncert úžasné Elizabeth Kopecké – Zaelbeth, která již skvěle zazpívala na vernisáži v Galerii 90°, kde jí doprovázel perfektní Honza Homola art 332, který také na výstavě vystavuje ( a kde proběhla první verze výstavy).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Už je nejhůř