Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Umělci umělcům // Anna Kulíčková & Jenovéfa Boková

16. 11.-15. 1. / Bar/ák / Ilustrace

Cca do 15. 1. 2022 bude v Bar/áku, Za Poříčskou branou 7, Praha 8 – Florenc (hned u metra), přístupná velmi zajímavá výstava ilustrací Anny Kulíčkové.

Zveme Vás na výstavu ilustrátorky Anny Kulíčkové, kterou na vernisáži představila její dlouholetá kamarádka Jenovéfa Boková. Můžete se těšit na průřez Anniny tvorby z posledních let a také na ochutnávku ilustrací k nově připravované knize Matlafous a raketa.
 
Anna Kulíčková je ilustrátorka, která se narodila a tvoří v Praze. Věnuje se především knižní ilustraci, nejčastěji dětských knih. Ve své tvorbě ráda používá různé grafické techniky, které ráda kombinuje. Baví ji hra s barvou a kompozicí.
 
Herečka a houslistka Jenovéfa Boková je propojena s Annou Kulíčkovou již od dětství, obě pocházejí z Karlína a proto se rozhodly, že jejich přátelství bude hezké spojení k výstavě, právě v karlínském Bar / áku.
——————————————————————–
Umělci umělcům // Galerie Bar/ák
Každé dva měsíce pro Vás jedna známá osobnost vybere a představí svého favorita z řad výtvarníků či fotografů a stane se tak pro tuto událost patronem a kurátorem výstavy.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Umělci umělcům // Anna Kulíčková & Jenovéfa Boková