Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Tváří v tvář / tête-à-tête – Martin Mulač, Pavel Piekar, Marek Škubal

Do 15.7.2018 bude v Galerii Hollar, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, přístupná zajímavá a fakt hustá výstava Tváří v tvář / tête-à-tête – Martin Mulač, Pavel Piekar, Marek Škubal. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Výstava Tváří v tvář / tête-à-tête je zcela věnovaná portrétu, jakkoli v tvorbě umělců je jen jedním z témat, kterými se zabývají. Piekar je grafik, linorytec a Mulač je kreslíř a malíř. V době virtuálních světů a nových komunikačních možností se oba inspirují v době na přelomu 19. a 20. století. V jejich kresbách a grafikách ožívají v nových podobách velcí zatracenci Edgar Allan Poe, Charles Baudelaire, Karel Hlaváček nebo Ladislav Klíma.

K výstavě se přidal i Marek Škubal, který se stejně jako Martin Mulač pohybuje v kruzích výsostně dekadentního umění.

Kurátorem výstavy je Otto M. Urban.

Doprovodný program:
25. 6.2018 v 19 h – Literární večer – čtení Jitky Bret Srbové, Simony Martínkové Rackové a Oliny Stehlíkové. Večer uvede Josef Straka.
27. 6.2018 v 17 h – Komentovaná prohlídka s autory výstavyFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Tváří v tvář / tête-à-tête – Martin Mulač, Pavel Piekar, Marek Škubal