Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Tereza Říčanová: To je Istanbul

Do 11.12.2018 bude v knihkupectví Xaoxax, Krymská 29, Praha 10, přístupná zajímavá výstava ilustrací Terezy Říčanové: To je Istanbul.

Tereza Říčanová je ilustrátorka a tvůrkyně populárních příběhů ze života jako je Kozí či Velikonoční knížka nebo Noemova archa. Po výpravné studijní práci Obrazy světa se tentokrát zaměřila na jedno konkrétní místo- Istanbul. Město, kde se kříží kultury východu a západu, kde slunce ozařuje bohaté architektonické skvosty a hlavy mnoha lidí odlišného původu či životního názoru. Tereza Říčanová se do největšího tureckého města vydala dvakrát, aby vše zaznamenala v bohatém barevném toku ilustrací. Na výstavě uvidíte působivé originály ilustrací a i ty, co se do knížky nevešly!
Kniha To je Istanbul je dalším pokračováním slavné linie obrazových průvodců po městech, zemích a místech světa pro děti od Miroslava Šaška s názvy To je…., které vydává nakladatelství #Baobab.
Přijďte se podívat, co vše je Istanbul!

Dílna pro děti s autorkou proběhne 8. prosince 2018. Prosíme rezervujte si místo dílny předem na emailu: xaoinfo@gmail.com.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Tereza Říčanová: To je Istanbul