Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy studentů školy Eduso: Stopy

Do 17.2.2017 bude ve Výstavní síni Antonína Navrátila, Nové sdružení, Husinecká 8, Praha 3, přístupná výstava studentů školy Eduso: Stopy.  Otevřeno Út – Čt 15 – 18.

Střední odborná škola multimediální a propagační tvorby patří mezi velmi oblíbené umělecké školy v České republice. Stále modernizovaná a dynamicky rozvíjející se škola s velkou zahradou se nachází v klidném a ekologicky čistém prostředí poblíž Milíčovského lesa nedaleko stanice metra Háje.

Škola nabízí studium v pěti vzdělávacích programech. Výuka je zaměřena na propojení talentu a tvůrčích schopností studentů se znalostí nejmodernějších typů počítačových programů. Důraz je kladen na praktické činnosti.

Kromě výuky všeobecně vzdělávacích předmětů včetně pěti cizích jazyků (angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny) se škola v rámci vzdělávacích programů zaměřuje zejména na filmovou tvorbu, fotografii, animaci, grafický design, kreativní komunikaci, propagační výtvarnictví, kompozici a kresbu, marketing, reklamu, uměleckou produkci a od příštího školního roku také na mezinárodní ekonomické vztahy.

Prakticky všichni absolventi se úspěšně uplatňují v grafických a reklamních studiích, při realizaci výstavních expozic, v kulturních a společenských institucích, filmových a televizních společnostech či pokračují ve vzdělávání na vysokých školách včetně uměleckých.

Škola opakovaně získala mezinárodní certifikát kvality v oblasti středního vzdělávání ISO 9001:2001 a ISO 9001:2009. V roce 2010 dostala ocenění úspěšné organizace Národní ceny kvality ČR

V roce 2014 se dokonce stala vítězem Národní ceny kvality České republiky v kategorii veřejný sektor a držitelem prestižního titulu „Excelentní organizace“ podle Modelu excelence EFQM.

www.eduso.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy studentů školy Eduso: Stopy