Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Stanko & Sequens/ Sadofsky & Trantina: Selhání vakcíny

Do 19.8.2020 bude v Galerii Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 (vstup z Lihovarská 12), přístupná zajímavá a hustá výstava obrazů a objektů Stanko & Sequens/ Sadofsky & Trantina: Selhání vakcíny.

Výstava je přístupná od pondělí do soboty mezi 15:00 – 19:00 hod. Vstup do galerie je zajištěn přes sousední Restaurace Beseder.

Výstava konfrontuje malířskou a sochařskou tvorbu dvou nejvýraznějších autorských dvojic na české umělecké scéně: Helena Sequens + Adam Stanko a Petr Motyka + Dan Trantina Art/Umění. Výstava SELHÁNÍ VAKCÍNY vznikla jako spontánní konverzační projekt mezi oběma uměleckými dvojicemi experimentujícími s radikální formou a často znepokojivým obsahem a má krátkodobý charakter pop-up projektu.

Vystavená díla vznikla částečně v nedávné koronavirové karanténě a částečně před touto dobou. Jejich prolnutí vytváří vzájemné pnutí, které nehledá odpovědi na otázky současné doby, ale spíše tyto otázky diskredituje.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Stanko & Sequens/ Sadofsky & Trantina: Selhání vakcíny