Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Staged design award

Pouze do 16.4.2016 bude v galerii Českého centra, Rytířská 31, Praha 1, přístupná výstava Staged design award.

V galerii Českého centra Praha se v dubnu představí nejlepší soutěžní práce mladých studentů designu, které získaly nejvyšší ocenění na mezinárodní soutěži Staged Design Award (STAGED). Letos byly tyto práce vytaveny v rámci kurátorské výstavy na Veletrhu o trendech v bydlení, designu a životním stylu v Dráždanech již potřetí. STAGED si klade za cíl překonávat hranice myšlení a jednání. Nápady na nové produkty se rodí propojením tvůrčího myšlení umělců různých národností společně s vědci z Německa – výsledek ukazuje schopnost definovat a formovat naši budoucnost.

V rámci roadshow 2016 se STAGED od 12. do 16. dubna zastaví také v Praze. V Českém centru Praha budou prezentovány tři vítězné projekty z Německa a České republiky společně s výstupy doprovodných workshopů. Přehlídka je také doplněna vybranými designovými kousky od českých studentů.

STAGED je založeno na spolupráci mezi německým designovým studiem Paulsberg, veletrhem Messe Dresden a Centre for Synergy Enhancement při Technické univerzitě v Drážďanech. Mezi partnery jsou univerzity v Lodži, Rzeszów, Ústí nad Labem a ve Zlíně.

Další informace naleznete na webových stránkách www.staged-designshow.com nebo na https://www.facebook.com/designshow/.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Staged design award