Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy „Spojení dvou světů“ – Smutny – mexická umělecká rodina českého původu

Do 30.11.2019 bude na Mexickém velvyslanectví, V Jirchářích 10, Praha 1, pro vážné zájemce a pouze po předchozím objednání přístupná zajímavá výstava „Spojení dvou světů“ – Smutny – mexická umělecká rodina českého původu.

Vystavují: Krytzia Dabdoub Smutny, Enrique Dabdoub Smutny, Libuska Smutny, Jaroslava Smutny, Warenka Smutny, Sofia Minvielle, Eugenio Minvielle, José Gaspar Redon Smutny a Matias Redón Smutny.

„Při odkrývání vzpomínek jsme objevili obraz, který namalovala naše babička roku 1940. Jedná se o tužkokresbu kostela sv. Mikuláše na Malé Straně v Praze, který dokonale spojuje naše kořeny. Je zvláštní, že v jedné rodině se tolik jejích členů vyjadřuje prostřednictvím umění a svá díla vystavovali již v různých zemích. S vděkem a ctí bychom rádi uspořádali rodinnou kolektivní výstavu, jejíž hlavním tématem je odkaz dvou dědictví, spojení mezi dvěma rodinami a dvěma kulturami.“Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy „Spojení dvou světů“ – Smutny – mexická umělecká rodina českého původu