Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy Španělsko – jedna země, čtyři světy

Do 10. 11. 2021 je v Institutu Cervantes, Na Rybníčku 6, Praha 2, přístupná krásná výstava Španělsko – jedna země, čtyři světy.

Španělská centrála pro cestovní ruch prostřednictvím oddělení pro turistiku při Velvyslanectví Španělska společně s Institutem Cervantes a ve spolupráci s HedvábnaStezka.cz a časopisem Travel life vás srdečně zvou na výstavu „Španělsko: jedna země, čtyři světy“.

Na této výstavě s podtitulem „Rozmary přírody, člověka a architektury“ bychom vám rádi neotřelým způsobem představili dvě velmi známé oblasti Španělska a jako protiklad dvě oblasti téměř neznámé: Andalusii, Kanárské ostrovy, Extremaduru a Kantábrii. Cílem je ukázat návštěvníkům výstavy nesmírnou kulturní a přírodní rozmanitost, kterou Španělsko oplývá, a sportovní i turistické možnosti, které nabízí.
 

Poznejte krásy Španělska!


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy Španělsko – jedna země, čtyři světy