Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž výstavy SPACE / art, design, architecture and science

5. 12.-31. 1. / Kvalitář / Design

Do 31.1.2020 bude v Galerii Kvalitář, Senovážné náměstí 17, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava SPACE / art, design, architecture and science.

Výstava SPACE přímo navazuje na koncepci galerie Kvalitář prezentovat umění, design a architekturu v jednom koherentním celku. Tento princip „gesamtkunstwerku“ jsme se pokusili vtisknout i této výstavě a představili jsme ty umělce, designéry a architekty, pro které je téma vesmíru přirozenou inspirací. K této trojici uměleckých disciplín jsme do galerijního prostředí přizvali i vědu – matku racionálního a empirického poznání.

Vystavující:
Jakub Berdych Karpelis, Herrmann & Coufal, Jan Dotřel, Jan Kaplický a Future Systems, Ines Karčáková, Skupina DUNA, Jiří Matějů, Yuri Naumovich Lipsky, Jozef Mrva Ml., Muonionalusta, Jakub Petr, Serban Savu a Štěpánka Sigmundová

Výstava vzniká za laskavé podpory Oldřicha Th. Uttendorfského, M.D., PhD.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr (já byl nemocný).

Projekty Jana Kaplického mohly být součástí výstavy díky Nadačnímu fondu Kaplicky Centre.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž výstavy SPACE / art, design, architecture and science